1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ах таа свекрва

Дискусија во 'Канта' започната од crnamacka01, 13 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  22
  како ќе ја викате свекрвата...дали како маж ви или не?или вие што сте веќе мажени споделете со нас
   
 2. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Женски
 3. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  22
   
 4. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  7.195
  Допаѓања:
  47.105
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.