1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ај ве молам пишете ми

Дискусија во 'Канта' започната од angelka8, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angelka8

  angelka8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  што правите за да заведите машко ве молам пишете ми :geek:
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  78.407
  Пол:
  Женски
  Колку вакви теми ќе отвориш?
   
 3. NellPam

  NellPam Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  2
  leleeeeee.... i za toa ako se bara sovet... epa pisi mu i objasni mu deka nesakas poveke da si so nego.
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.