1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

вежби за затегнат задник

Дискусија во 'Канта' започната од mixaelka12, 7 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mixaelka12

  mixaelka12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  16
  епа вака нова сум на форумов и ваква тема не сретнав.. знаете некој вежби за затегнат задник што све ги правеле позз :)
   
  На Jasnabasna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  485
 3. SM12

  SM12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2013
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Brazil butt lift програмата симни си ја, има таква тема прочитај таму повеќе. Ама од искуство ти кажувам дека е стварно ефективна. + да не ги заборавиме класичните чучњеви :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.