1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ви се молам помогнете ми

Дискусија во 'Канта' започната од kukja, 12 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  сношти имавме однос со жена ми и кога заврши се јас така случајно пенисот си го закачив на нејзиното боди кое и беше облшчено а уште не и беше закопчено и почна да ми тече крв и мислам дека ми се скина таа кожичката што е до дупкичката од каде што мочам и сега незнам што да правам многу се плашам и сакам да знам дали се ке биде како порано ви се молам помогнете ми.однапред ви благодарам. :worried:
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
 3. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  а дали можеш да ни препорацес доктор каде да се обратиме
   
 4. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Погоре ти дадов линкови од теми каде што можеше да го поставиш прашањево, а воедно се однесуваат на проблеми како твојот или слични.
  Постави го таму и ке ти одговори некој ако знае.
   
 5. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  благодарам
   
 6. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  а нема ли потреба од доктор оти сме загризени???нај страв ми е тоа што кога сакам да одам во wc ме пеце
   
 7. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Оди на доктор одма, да не имаш повредено некоја вена ако ти течи многу крв.
  Треба да ти ја скинат таа кожичка, и после да бидеш рајат. Е сега ке те боли малку ама тоа е :)
   
 8. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  а има ли опасност аконима скинато некоја вена дали ке мозе да бидам како што бев порано дали ке моѕе да имам деца???
   
 9. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  леле не паничи, секако дека ке можеш да имаш деца. Ако имаш погодено некој крвен сад, подобро не седи дома, појди на уролог ке те средат одма. Не знам што чекаш уште дома, можеш некоја инфекција на раната да навлечеш.
   
 10. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  благодарам многу ако знаеш уште нешто кази а на доктор нке одам во понеделник незнам дали работат денес значи нема причина голема за загриженост ??
   
 11. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Работава е алармантна...се надевам знаеш што значи тоа?! :^) Оди на доктор уште сега.
   
 12. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  А од каде си? Јас сум од прилеп. Работат нон стоп, појди сигурно има дежурен уролог не чекај до понеделник.
   
 13. kukja

  kukja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  од струмица сум а може да дојде и до поголема нели??
   
 14. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Дечко оди не седи на фемина повеќе :)
  Сериозно не се заебавај, рана имаш, неисчистена треба со јод да ти ја средат ке закачиш некоја инфекција, ке се чудиш после што да правиш. Ајде брзо оди, има дежурни доктори нон стоп, не седи не се заебавај со ова.
   
 15. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Дај не гњави...ако сакаш да си во ред оди на доктор одма, не туку виси овде и не туку прашувај се нешто без врска. |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.