дали ке имате желба за неверство

Дискусија во 'Канта' започната од najmiloo, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. najmiloo

  najmiloo Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Здраво ме интересира дали сметате дека после 10-20 години брак ке сакате да го изневерите сопругот,дали ке имате желба за промена,дали ке посакате да внесете возбуда малце во вашиот живот се разбира доколко е можно тоа да не се дознае никогаж.!!јас ДА ;)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.