1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дисколорации на нозете

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од MacaSo1zivot, 15 ноември 2017.

 1. MacaSo1zivot

  MacaSo1zivot Нов член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Имам страшен проблем со дисколорации на колената и од внатре од страна на бутовите Незнам што има кај нас за ова сапуни лосиони нешто Aj help