1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

женски дали сакате да бидете од спротивниот пол

Дискусија во 'Канта' започната од sexy555, 4 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sexy555

  sexy555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  ајде да видиме дали женските сакаат да бидат момчиња и како би се чуствувале :)
  [mod-dupla:8wy17jad][/mod-dupla:8wy17jad]
   
 2. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Незнам што темата бара во категоријата СЕКС :o
  Да не бидам оф топик да се надоврзам на прашањето-Не,никогаш не сум посакала да бидам машко,иако сегаа ме ставии во размислување :?: Би сакала да влезам во машка кожа,макар на еден ден ;)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.903
  Допаѓања:
  65.943
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.