1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

за оние збунетите

Дискусија во 'Канта' започната од wednesdayadams, 16 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. wednesdayadams

  wednesdayadams Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Мала поезија од мене,се надевам ке ви се допадне :D

  Среќна сум,или мислам дека сум..се борам со чувствата и анализирајќи ги своите сваќања сакам да дојдам до тебе,до нас..
  Се прашувам во кој лик ќе те пронајдам..
  Нетрпелива сум да те допрам,да заспијам на товите бедра,да ги допирам твоите усни..
  Нетрпелива сум да се осетам сакана,милувана,да го почувствувам мојот спасител,да те почувствувам тебе..
   
  На soncicko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Богами се збунив ..... :?: за ова тема ? :^)
   
 3. wednesdayadams

  wednesdayadams Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  можеби малку и а утнав темата,збунувачка е..ама најмногу ми одговараше на моменталните чувства
   
 4. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  2.998
  Пол:
  Женски
 5. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Такоџе |(. Не ја сфаќам!
   
 6. wednesdayadams

  wednesdayadams Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  еј фала лавли
  инаку добро е шо барем сама се сваќам денес хах
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.