1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

итноооооо

Дискусија во 'Канта' започната од tananka, 10 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  луѓеееееее ми треба убава роденденска порака
  [mod-naslov:12f4q7cg][/mod-naslov:12f4q7cg]
   
 2. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  2.992
  Пол:
  Женски
  Е арно де побарај на гугл не паничи толку |( |(
   
 3. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  јас реков некој умре :tmi: од вакви наслови на темиве почна да ми се лоши :puke:
   
  На anastasijaki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Их беее тананко,како ја погоди категоријава. :clap:
  Сеа една мала помош.
  Отвараш гугл ( google )
  Пишуваш РОДЕНДЕНСКИ ПОРАКИ ,и етооооо.Милион.
  Е така,ајде чао. :)
   
 5. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Од ова поитно нема ц ц ц како секунди да се во прашање |(
   
 6. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  хепи брдеј ту ју
  |( |( |( |(
   
 7. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.