1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

каде и со кого планирате да го поминете први мај

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 30 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Дали веке се подготвувате за утрешниот празник?Денот на трудот.Ќе одите ли на прошетка,или пак можеби во некоја викендица,можеби на романтично место сами со својот партнер/парнерка?ресторан,или дома со она печена скара, музика ,комшии,роднини,или сакате едноставно дома пред телевизор. не верувам нели.Јас сакам убава прошетка , вие?Пишувајте ФЕМИНКИ.ПОЗДРАВ
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.895
  Допаѓања:
  20.362
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.