како да се здебелам?

Дискусија во 'Канта' започната од verica94, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  ај помагајте девојки , иам 17 год и тешка сум 50 кила но сакам да се здебелам...
  нејкам да ми виси сало ко некоја мрцина сакам облини.. хелп ? :wasntme:
   
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.118
  Допаѓања:
  8.874
  Пол:
  Женски
 3. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.