1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

како до виткана коса?

Дискусија во 'Канта' започната од mace1, 11 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mace1

  mace1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  176
  Пол:
  Женски
  косата не ми е ни виткана ни права јас сакам да имам виткана коса како да ми се витка но не со пегли некој шампон или нешто друго......????? ваше мислење :P
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.095
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
  kosa/kako-do-vitkana-kosa-t2242/
  kosa/vitkanje-na-kosata-so-presa-t1657/
  Пребарајте го форумот пред да отворите тема и прочитајте ги правилата за пишување на мислење. Букви во боја се користат само доколку сакате да потенцирате нешто, не за цел пост.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.