капење на коса

Дискусија во 'Канта' започната од seni.seviyorum, 9 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  Девојки помагајтееее :worried: имам проблем со капењето на косата, во изминативе два месеци нема шански да се исчешлам а на чешелот да не остане полна рака влакна.
  Ако некој има некој совет писете ве молам :|
   
 2. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  1.445
 3. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  и мене така косата мн и коаја прашав фризерката ми кажа дека таков е периодот и да не користам регенератор
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.