1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

келав!

Дискусија во 'Канта' започната од unlucky, 19 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unlucky

  unlucky Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  79
  Епа вакаа........ сакам да ви поставам едно прашање не е личноо.. се работи за мој другар кој многу ја мрази оваа негова така да ја наречам мана..

  рабоотаата е во то што тој уште на 20 години почна да келјавит и плус како што има големо чело изгледа многу старо и неубаво... епа вака сеа дали постои некаков шампон и сл со кје му поможи косата повторно да му е ко порано :emo:

  и даа.. дали може да направи и на челото да му расти косаа иако никогас на тоа место не му растелаа за
  da изгледа убаво и младо баш како што му одговара на неговите години???
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.336
  Допаѓања:
  22.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.