1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

кои сте вие?

Дискусија во 'Канта' започната од Strumfeta93, 25 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  дали ви е тешко да се опишете какви сте? дали ви е тешко да си ги кажете вашите недостатоци или пак да ги пофалите вашите квалитети? каква личност сте? :?:
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  21.622
  Пол:
  Женски
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.