1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

курјо око на стапалата лек и искуства

Дискусија во 'Канта' започната од gabrielka, 5 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gabrielka

  gabrielka Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  6
  курјо око на стапалата лек и искуства
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  17.164
  Пол:
  Женски
 3. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  А тоа стварно вака се вика? :o
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.