лоши искуства со манијак???

Дискусија во 'Канта' започната од jovankaaa, 13 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jovankaaa

  jovankaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  верувам дека многу од нас има сличајни средби со овие луге ако можам така да ги наречам и какви се вашите искуства имате ли сеуште последици од средбата , што преземавте , пријавивте и сл?
   
 2. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Мислам дека има слична тема! Модератори, разгледајте!
   
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
 4. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
 5. jovankaaa

  jovankaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  можеби е слична ама сакав да се насочам не кон дофрлање и пцовки
  него по дирктна средба да ве брка да ве слди да видите некој залепен на прозор или оние сто се соблакааи бегаат... али ако е слична на таа во ред
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  psihologija/manijaci-t2984/
  Темата е со истата таа намена, нема потреба да стои како дупла.

  Лукс, запечати и ја судбината.
  :hai:
   
 7. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Башка тоа што е дупла темата,насловот е ептен лош..

  Лоши искуства?Зарем можи да имаш убаво искуство со манијак!?
  Даа ме бркаше а јас уживав,па дури и успорував со надеж дека ќе ме фати |(

  Морав да го кажам ова..а сега клуч!
  И една молба до сите..пребарајте го форумот пред да отворите нова тема..Се може да се пронајде.. ;)
   
  На OzzyAngel, k.i.m, RainBow и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Добро девојки, не мора да се пишуваат по 5 поста за еден клуч доволно е пријава ;)
  сега ја гледам, вчера веројатно не сум ја забележала, како и да е ќе биде заклучена.
  Прочитајте ги правилата на форумот [mod-dupla:2y37ugcd][/mod-dupla:2y37ugcd]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.