1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми треба идеја

Дискусија во 'Канта' започната од marija56, 14 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija56

  marija56 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  2
  Уште малце со дечко ми правиме годишнина и незнам што би можела да му купам...ве моламм дајте ми некои идеии.... :(
   
 2. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  105
 3. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.