1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми треба совет

Дискусија во 'Канта' започната од angelka8, 8 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angelka8

  angelka8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  ај ве молам напишете ми што правите за да заведете машко ве молам ми треба побрзо :)
   
 2. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски

  singl/taktiki-za-osvojuvanje-na-masko-t1708/

  Имаш теми со тактики за освојување немало потреба нова тема да отвараш |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.