мудри изреки од вас

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 5 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  никогаш не се враЌај назад..ако се вратеше пепелашка по својата чевличка , никогаш немаше да стане принцеза...тоа е од мене..а сега од вас? :?:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.