надуснициииии

Дискусија во 'Канта' започната од orcenikolov123, 7 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. orcenikolov123

  orcenikolov123 Активен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Значи ве молам стварно ми е потребна помош.. незнам со што да си ги депилирам надусниците.. ги правев на почетокот со чупалица али некако многу се и не се чупаат сите и се познаваат, пробав и со онакви восочни лентички специјално за лице тие па ич не помагаат само ке те исполепат.. се правам последно време со крема ама многу побрзо растат и повеке боцкам а срамота е за зенско тоа.. ВЕ МОЛАМ ПО ИТНО МИ Е ПОТРЕБНА ПОМОШШШ !!!
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.175
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.