не можам повеќе !!

Дискусија во 'Канта' започната од Toksichnata, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  2
  раскинавме и не можам да го преболам .. совет како да го заборавам како да не постои .. ??
   
 2. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  На почетокот ќе ти биде тешко, но со текот на времето ќе си најдеш друг и ќе заборавиш ... :)
   
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.