1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

перничиња околу половината

Дискусија во 'Канта' започната од maca-23, 29 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maca-23

  maca-23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  179
  ајде девојки кажете нешто за намалување на перничињата јас ги имам и многу ми сметаат. Ајде дадете некој совет?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.