1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

подочнаци

Дискусија во 'Канта' започната од streeelec, 22 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. streeelec

  streeelec Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Незнам дали ја има темата,ама ме интересира како ги намалувате подочнаците па макар и да спиете долго , непријатно е да излезеш со подочнаци некаде ...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.509
  Допаѓања:
  58.868
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.