1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

полагање на државна матура( ЗА или ПРОТИВ )

Дискусија во 'Канта' започната од strelecF, 30 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strelecF

  strelecF Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  14
  ДЕВОЈКИ КОЛКУ ШТО ИМАМ РАЗГЛЕДУВАНО ПО ФОРУМОВ НЕ НАИДОВ НА ВАКВА ТЕМА,А МИ ПАДНА НА ПАМЕТ ДА ЈА ОТВОРАМ ЗА МУАБЕТ ЗАШТО ДРУГАРКИВЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ ЗА ТОА ЗБОРАТ,ПА ДАЈ КАЖИТЕ ВАШЕ МИСЛЕЊЕ.
  НОРМАЛНО ПОВЕКЕТО НЕ САКААТ ДА ПОЛАГААТ МАТУРА,НО ЈАС СМЕТАМ ДЕКА ОД ЕДНА СТРАНА Е ДОБРО БИДЕЈКИ ОНИЕ НАЈДОБРИТЕ УЧЕНИЦИ СТВАРНО КЕ СЕ ИСТАКНАТ,А НЕ КОЈ СТИГНА ЗАВРШУВА СО ПРОСЕК 5.00
  МЕЃУТОА ГОДИНАВА МАТУРАТА БЕШЕ КАТАСТРОВА.СЕ ФИРЕА ФПЕКУЛАЦИИ ДЕКА ТЕМИТЕ НЕКОИ ГИ ЗНААТ,ПО ФОРУМИТЕ НА НЕТ БЕА ИСТАКНУВАНИ, ПА ДУРИ БИЛ ОБЈАВЕН И КУЧОТ :devil:

  ВИЕ ШТО МИСЛИТЕ ОКОЛУ СЕТО ОВА?КАКО ЈА ПОМИНАВТЕ МАТУРАТА ГОДИНАВА ИЛИ ПРОШЛИТЕ (зависно од возраста која сте), КОЛКУ ВИ ПОМОГНА ПРИ ЗАПИШУВАЉЕТО НА ФАКУЛТЕТ И СЛ :)

  ЧЕКАМ ДИСКУСИИ :* :inlove: :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.