1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од it.1.girl, 9 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. it.1.girl

  it.1.girl Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  1
  Оваа година сум полуматурантка па сама да ве замолам да ми дадете некои идеи за фустан. :rofl:
   
 2. Anonnimna

  Anonnimna Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  76
  По братучетка ми која што исто така е оваа година полуматурантка знам дека сега сакате да изгледате малце посериозно,повозрасно.Ама не претерувајте :!: Без многу китење,шминкање,сарми фризури можете да изгледате прекрасно.
  http://www.fashiontrendlatest.com/wp-co ... -Dress.jpg
  последното фустанче ми се допаѓа некако.
  http://1.bp.blogspot.com/_r2fZ0Vr746A/S ... rspoon.jpg
  Исто и ова
  И ако сакате да носите штикли,носете ама не превисоки,вие ќе жалите затоа што едвај ќе се движите а камоли да играте :!: :* :*
   
 3. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.