1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прв пат

Дискусија во 'Канта' започната од GossupGirlxoxo, 22 мај 2015.

?

Кога ви беше првиот пат?

 1. Пред 16

  0 глас(а)
  0,0%
 2. 16+

  50,0%
 3. 18+

  50,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  Кога ви беше првиот пат ?
  Дали се каете за тајмингот т.е прерано/предоцна ?
  И нешто за мене
  имам дечко постар од мене ама јас сум уште невина и не сакам да имам односи сеуште, сакам да му речам ако толку многу сака да оди со друга да има секс ...
  Размислување.. ?
   
  На Katty52 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  Aman ima vakvi temi,za sekoja vasa sitnica i za da privlecite samo poke vnimanie otvorate smesni temi aman neka odi temata pod kluc odma...
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  На прво колено
   
 5. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  I Anketa 8-|
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.