промискуитеттттт

Дискусија во 'Канта' започната од feemina, 12 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feemina

  feemina Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  што мислите за промискуитетот ,тоа е уште еден ,,порок,,од кој човек тешко може да се откаже или може да се случи некоја убава случка во животот што би го одвратила од таа навика,пример многу посакувано од негова страна бебенце во семејството колку би го ,,прибрало,,таквиот татко???? :)
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.653
 3. feemina

  feemina Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  ако е така , слободно може да се затвори,
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.