1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

пудра за лице.

Дискусија во 'Канта' започната од Dodo1, 10 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dodo1

  Dodo1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  663
  Пол:
  Женски
  здраво. може ли да ми кажете каде можам да најдам пудра во туба со четка, но пудрата да излегува од четката? како оваа подоле на сликата. и ако може да ми кажете колку пари отприлика е?
   

  Прикачени фајлови:

 2. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  Девојче ај прво прочитај ги правилата на форумот па после отварај теми.Инаку во категоријата лице имаш цела тема за пудри ,па пиши си таму .
   
 3. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  А темата зошто вака стои? :^)
   
 5. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  ај делит на темава..
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата ќе биде заклучена кога модераторот на категоријата ќе биде вклучен, не се потребни дополнителни оф-топици.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.