1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сапун од козјо млеко

Дискусија во 'Канта' започната од skenco, 12 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. skenco

  skenco Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  49
  имам проблематицна коза и ретко кога лицето ми е скрос чисто,секогас имам по некое брунце,за сапунов имам гледано реклама на тв. ама незнам колку е ефикасен?па ме итересира дали некоја го има користено и какви се резултатите.инаку доста е скап како за сапун па прво да видам ако има резултати да го нарацам :?:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.