1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сопствени глупости

Дискусија во 'Канта' започната од StillChild, 5 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. StillChild

  StillChild Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Овде напишете како сте се изглупирале, сакајќи или не, нешто на кое се сеќавате, се смеете кога ке се сетите и се чувствувате помалку непријатно ;), сте им го кажале на пријателите повеќе пати (или можеби не)и секогаш кога ке го повторите пак сите се смеат (сепак се глупости, нели?)
  Значи сите имаме такви “испади“, целта ми е да се насмееме и да сфатиме дека никој не може во секој момент да постапи правилно, и таквите нешта да ги прифатиме и да гледаме позитивно на нив(на пр ко к остарите ке има што да кажувате, освен да се фалите :P )

  не обрнав мн внимание ама мислам дека немаше ваква тема
  ако не ви се допаѓа слободно delete
   
 2. BlueEyess

  BlueEyess Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Еве ќе си почнам од некои глупости па коа ќе ми текнат поише ќе си допишам:
  Си памтам едно од градинка служеа сутлијаш ја не сакам да пробам ни ништо и учителката:Душа сакаш са го пробаш мн. е убав
  Ја генијалната викам Jа сум алергична!!...и го пробувам скришно а мајката убав бил!!!.И ми се јаде уште и сега:
  Наставничке може уште ;)
  Oна:Леле нели си алергична!!! :o
  Jа сум сум само со тој зачинот не сум :rofl:
   
 3. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  575
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има ваква тема во кафе муабети. Последната глупост што ја направив.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.