туш за очи

Дискусија во 'Канта' започната од girl-miri, 19 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.667
  Допаѓања:
  19.746
  Пол:
  Женски
  девојки не најдов тема за туш за очи....
  препорачајте ми некоиј убав туш,што не се пушта со добро перце,онака убаво да се нанесува и изгледа-поз
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.