1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

уредување по фенг шуи

Дискусија во 'Канта' започната од vichy, 15 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vichy

  vichy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  1.165
  Пол:
  Женски
  случајно читав оглас професионалци по фенг шуи продаваат станови проектирани соодветно,а знам дека постојат и за внатрешен ентериер но не знам колку има поволен ефект овој начин на уредување на просторот врз жителите,ако има некој некакво искуство со оваа тема нека пише
   
 2. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.104
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.