Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фризури??.

Дискусија во 'Канта' започната од n.a.k.e, 7 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. n.a.k.e

  n.a.k.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  6
  пребарував али немасе...вака сакам слики од фризури за невести и сминка..ако мозе за зелени оци..
  и усте несто имам зелени оци и костенлива боја на коса али кога ке се мазам(август наредна год) сакам промена на бојата мислам на плава али не толку плава..малце на кафеава...сто мислите каква ке ми одговара по оциве зелени црна коса или некоја друга боја?? и ставите слики-поз
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.033
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.