1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

чувство на гушење znak za panika

Дискусија во 'Канта' започната од mesage, 10 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mesage

  mesage Нов член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  dali osetil nekoj gusenje a ustvari da moze da disi ?
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.421
 3. mesage

  mesage Нов член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  благодарам ANNEY . мислев и јас да го пишам таму проблемот но си мислам дека е нешто поврзано со белите дробови или пак срцето , па затоа отворив нова тема
   
 4. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.421
  Јас пак мислам дека ти е од напнатост. Можеш да дишеш,а се чувствуваш угушено. Затоа и ти го оставив линкот. Проблем со дишењето е еден од симптомите кај анксиозноста. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.