шминка за нова година

Дискусија во 'Канта' започната од qxwy, 30 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. qxwy

  qxwy Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  5
  знам дека има ваква тема, но кога ке пишам одговор едноставно не реаирате. ке ве замолам за утре вечер да ми кажете предлог како да се нашминкам ( имам зелено кафени очи, со средна големина, усните не ми се ни мали ниту големи, долга права кафена коса, овално лице ) ! Ке ве замолам да не ја бришете темата без разлика дали има иста, зашто вака реагирате подобро ! ! ! Ве молам итно ми е, се двумам многу ! :^)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.