1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што никогаш нема да излезе од мода?

Дискусија во 'Канта' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sirena4

  sirena4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  што мислите драги феминки што е тоа никогаш нема да излезе од мода? јас мислам дека модата многу се менува и секогаш е нешто сосема различно од претходното :)
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.007
  Допаѓања:
  86.369
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.