1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што подрабирате некој да ви докаже колку ве сака..

Дискусија во 'Канта' започната од mackaa.t, 30 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackaa.t

  mackaa.t Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  3
  Помала сум и би сакала да знам што за вас поголемите значи некој да ви докаже дека ве сака.да направи нешто да ви подари нешто....да за нас помалите и некој да не бакне можеби значи докажување на љубов,но што подразбирате вие под тоа 'докажување' :P
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.