1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

јакни

Дискусија во 'Канта' започната од ivona38, 10 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivona38

  ivona38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  каде има убави јакни цело скопје го пребарав нема нешто што ми фака око
   
 2. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  4.064
  Допаѓања:
  11.929
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.