1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

љубовв..

Дискусија во 'Канта' започната од Love.love14, 5 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Love.love14

  Love.love14 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Епа вака.. Детво го обожавам. Заедно учиме и го сакам веќе 8 години (од прво одделение) :)
  И незнам што да правам :( ....
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.294
  Допаѓања:
  45.018
  Пол:
  Женски
  Да ги прочиташ правилата на форумов и прашањето да го поставиш во соодветна категорија.
   
 3. LadyNitro

  LadyNitro Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  31
  love.love14 својот проблем можеш да го напишеш овде и да побараш совет од машка стана доколку сакаш, или пак овде
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.