1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

„Бабите “ и зетовите

Дискусија во 'Канта' започната од stetoskop, 13 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  4.344
  Допаѓања:
  151.341
  ОК,имаме тема за свекрви и снаи,снаи и золви, јатрви ,ама ваква тема не сретнав(ако има некоја слична-оваа правец во канта).

  Баш би сакала да слушнам како се сложуваат вашата мајка и вашиот сопруг,дали е тоа искрено дружење-искрени муабети или пак официјални посети(ради реда),лицемерие од една страна или пакк...
  Пишете ,да видиме каков однос имаат овие две важни личности во вашите животи. :hai:
   
 2. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.092
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.