1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

♥ Животот од соништата ♥

Дискусија во 'Канта' започната од LadyGodiva, 23 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyGodiva

  LadyGodiva Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  (Не сум сретнала ваква тема и доколку има слична се извинувам :angel: )

  Мислам дека на сите ќе ви се допадни :)
  Епа вака ете јас прва почнувам и треба да прикачам 4 слики и за сите - мало образложение :
  • Домот од соништата
  • Партнер од соништата
  • Професија од соништата
  • И една по избор пр ( нешто што би сакале да поседувате (автомобил, облека) некоја случка од тој ваш совршен живот пр. место каде ќе ве запроси саканиот и сл.)
  Бидете креативни ;)

  1. Домот од соништата
  - да бидам по прецизна дворот хах......е вака и во позадина музика од Лени Кравиц или Симпли ред
  [​IMG]
  2. Партнер од соништата
  - можи било кој од овие..а може и сите 4ца не прам проблем :angel:
  [​IMG]
  3. Професија од соништата
  -Глума..
  [​IMG]
  4. Вечера од соништата
  -Многу ми се бендиса сликата..морав :inlove:
  [​IMG]

  xoxo
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.