1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

1 Maj

Дискусија во 'Канта' започната од oneday, 27 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Гледам дека нема ваква тема , а со оглед на тоа дека се ближи 1 Мај , сакам да ве прашам каде одите , што носите , дали преспивате во шатори, ако случајно заврне што презимате ,некои искуства
  Па пишете да се забавуваме да споделиме некое искуство !
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.