1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

??

Дискусија во 'Канта' започната од SwLatka, 27 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SwLatka

  SwLatka Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Кажете ми како да ослабеам ,кога не можам кога сам на диетаа одма се онесвестувам а сакам да слабеам мнг сум дебела имам 75 кила ,а 15 год ... СУмм Ккакооо да слабем когаа не можаммм :( ;(
   
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.