:(

Дискусија во 'Канта' започната од blond, 29 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.682
  Драга Александра,
  како прво немаш наслов на темата, второ е тоа што проблемот што ти го имаш го имаат/имале и многу други девојки. Пред да отвараш нова тема, пребарај ги останатите теми и можеби ќе најдеш нешто за твојот проблем.
  П.С Се е можно, немаме он лајн ехо да те провериме и со сигурност да потврдиме.
   
  На aleksandra99 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.961
  Ова за во канта 8)
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.892
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.