1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

5г мрежа во Македонија

Дискусија во 'Канта' започната од MitMax, 9 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MitMax

  MitMax Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  157
  Пол:
  Машки
  Во Македонија а има актуелна тема во врска со 5г мрежата? Некој збор за тоа? :$ (барав ваква тема но не најдов ако има одма во корпа оваа :rofl:)
   
 2. Biljarkata

  Biljarkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  10.902
  Допаѓања:
  103.167
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.