1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

50 причини зошто сум со него

Дискусија во 'Врски' започната од M.Girl, 1 јули 2010.

 1. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  вака дали некој може да ми помогне сакам да напишам 50 начини ..начини со кој сум со него...ми треба такви итни ми се ако знаете кажете!
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  144.811
  Убава тема...може да оди во врски подфорум и да не се ограничиме на 50,туку до бескрај се додека имаме причини и инспирација да бидеме со некого...ок е?!
  До утре ќе ти биде завршена задачата,ние сме креативни и умни девојки! 8)
   
 3. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  ххх ок ијас можи малку претерав не мора да се 50 ама сепак тоа што занете кажувате одма! иначе знам дека сте умни девојки се сложувам со тоа ...срцки сте и фала однапред...;)
   
 4. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  438
  1 - те сакам премногу
  2 - затоа што ме правиш среќна
  3- затоа што си тука и во лошо и во добро
  4- затоа што си мојот најдобар,, другар,,
  5- затоа што правиш да се смеам
  6- затоа што си секогаш тука за мене
  кога ќе ми текне уште некое ќе пишувам ;)
   
 5. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.007
  Допаѓања:
  86.371
  Пол:
  Женски
  -затоа што тонам во твојата прегратка,
  -затоа што ја обожавам твојата насмевка
  -затоа што кога сум со тебе времето престанува
   
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  те сакам затоа што секогаш знаеш да ме насмееш
  те сакам заради прекрасните допири кои ми го одземаат здивот
  те сакам затоа што ме зароби со твојот поглед уште од првиот ден

  :)
   
 7. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  438
  те сакам кога си лут (одма ќе падне на ова)
  те сакам кога си среќен по крај мене
  те сакам кога си детинест
  :) :) ајде ајде ќе собереме 50
   
 8. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  епа фала....дали има уШте нешто?
   
 9. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  ima no aj sramota epten :D :D :D sory no :D :D :D
   
 10. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  те сакам поради слаткото лице кое го имаш кога се лутиш
  те сакам заради тоа што си
  те сакам заради тоа што се појави во мојот живот
  те сакам бидејќи целото внимание го посветуваш на мене
   
 11. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  144.811
  Секој нека си пишува од свое искуство,па може некое ќе се поклопи.
  -Затоа што имаш неодоливо слатка насмевка
  -Затоа што имаш бујна детска фантазија
  -Затоа што знаеш кога да молчиш,а кога да зборуваш
  -Затоа што има добра смисла за хумор
  -Затоа што ми го правиш денот комплетен
  -Затоа што само со тебе јас во целост можам да бидам јас
  -Затоа што си ми најдобар пријател
  -Затоа што и тишината е пријатна кога сме заедно
  -Затоа што ме научи да пијам пиво ( :lol: )
  -Затоа што знаеш математика ( :lol: )
  -Затоа што си и дете и маж во исто време,но детето почесто победува
  -Затоа што си мил
  -Затоа што не си ми дал инспирација,инспирација ми даваат само неубави нешта (добро ме вади од такт од време на време,деновиве на глава ми се качи,ама има начини,не е толку црно)
  -Затоа што со тебе ги имам најубавите спомени
  -Затоа што убаво ме гушкаш
  -Затоа што секогаш убаво мирисаш
  -Затоа што тешко се лутиш,а кога ќе се налутиш си смешен и повеќе се инаетиш,отколку што се лутиш
  -Затоа што си смирен,па ме смируваш и мене
   
  На O.l.i.v.a и Pink.Princess им се допаѓа ова.
 12. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  ххххх ајде да собереме 50 ај за ова а дали мислите дека е добра мојава идеа?
   
 13. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  123
  девојко браво за темава што ја отвори ми направи улуга и онака за некој ден му е роденден на дечко ми па можам наместо обичен поклон нешто вакво да му приредам ми даде идеја фала
   
 14. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  море цури вака се извинувам на сите ама дечково има супер карактер предобар е со мене ептен ме сака и така............уффффф :(
   
 15. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Како бе девојче ќе му пишеш на дечко ти туѓи зборови. Ок ти е идејата ама напиши си сама од срце она што ти се допаѓа кај него и што чувствуваш. Јас може 1000 работи да ти пишам зошто го сакам дечко ми, ама тоа сепак нема да бидат твои зборови. Замисли си сега дечко ти да ги собере другарите и заедно да смислуваат порака за тебе. Не чини, нели?
  И за другпат да знаеш, размисли пред да отвориш тема, за во која категорија е и каков соодветен наслов ќе и дадеш. Инаку добредојде зашто си нова и за понатака почитувај ги правилата и не треси теми од ракав колку да се каже дека си напишала нешто. :!:
   
 16. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  сепак фала на тие што ми помогнавте иначе snake и јас мислам дека оваа е супер идеа оти нонстоп само поклони вејче не знам што да му подарам ..... а мислам дека и вака ќе бидат задоволни! позз ;)
   
 17. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  И јас се согласувам дека треба да си напише самата од срце за својот дечко.Постовите што јас ги пишав беа мои,од мое срце,за мојот дечко посветени :P :)
   
 18. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Е добро де пак и да му напише од срце таа сама нема да е нешто поразлично. Се знае што е љубов се знае на кои начини се искажува и нормално дека си ги сакаме партнерите заради овие работи кои ги наведовте-еве нека има некој исклучок. Не ќе го сакам дечко ми зш утре ќе врнит! Ако не сакате да изразите емоции тука немора да ширите лутина и негативна енергија. Се изнервирав :@
   
 19. M.Girl

  M.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  OK premnogu fala i izvinete devojkiiii!
   
 20. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  да се вратам на темата...
  те сакам зашто ми влеваш самодоверба
  ...зашто покрај тебе се чувствувам сигурно
  ...зашто зборуваш со поглед
  ...зашто преубаво готвиш :D
  ...зашто ме поддржуваш
  ...зачто заслужуваш :inlove: