1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

9GAG

Дискусија во 'Насмевка' започната од Cookiemonster, 23 август 2011.

 1. Cookiemonster

  Cookiemonster Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  70
  Значи на оваа страна можам по цел ден да седам и да се убивам од смеење :D :D

  http://9gag.com/
   

  Прикачени фајлови:

  • 210969_700b_v1.jpg
   210969_700b_v1.jpg
   Големина на фајлот:
   127 KB
   Прегледи:
   7.632
  • 211246_700b.jpg
   211246_700b.jpg
   Големина на фајлот:
   61,7 KB
   Прегледи:
   7.631
  • 211499_700b.jpg
   211499_700b.jpg
   Големина на фајлот:
   76,6 KB
   Прегледи:
   7.630
  • 212575_700b_v1.jpg
   212575_700b_v1.jpg
   Големина на фајлот:
   32,3 KB
   Прегледи:
   7.631
  • 212685_700b.jpg
   212685_700b.jpg
   Големина на фајлот:
   46,1 KB
   Прегледи:
   7.630
  На Foreveryoungiwannabe, Stoimenovska, Fashion.n.a.d.e.44 и 8 други им се допаѓа ова.
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
 3. Cookiemonster

  Cookiemonster Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  70
  :D :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  • 210870_700b.jpg
   210870_700b.jpg
   Големина на фајлот:
   207,8 KB
   Прегледи:
   6.406
  • 210878_700b.jpg
   210878_700b.jpg
   Големина на фајлот:
   153,2 KB
   Прегледи:
   6.406
 4. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
 5. LGBT

  LGBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2011
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  108
  Тоа за левучарите е точно, и јас имам приметено во мојот клас леваците сите ги прашаа дали се левучари
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
 7. funkygirl

  funkygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  408
  И јас исто.. Едноставно најјаки ми се.. Секој ден се смеам од овие.. Дури некој на памет ги знам :lol:
  Fuck yea. - I love it 8) :D
   
 8. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.556
  Допаѓања:
  22.656
  Пол:
  Женски
  Mногу ми се интересни овие и од ептен секојдневни random моменти е направено пародија, се пронаоѓам у сите. Ама некако она нацртаното човече ми е ептен дебилно.
   
  На LolyPoP191, lolita97 и Divinebutterfly им се допаѓа ова.
 9. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Мене па овие збрчканите цртани фаци многу ми се забегани |( .
   
  На Seznajka2 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Закон се, да се насмее човек стварно, не како ДЕмотивација |(
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Lella, Foreveryoungiwannabe, mileystar и 5 други им се допаѓа ова.
 11. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Еи, жива зараза, го превртуем секој ден! :D


  [​IMG]
   
  На dancing.queen му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.502
  Допаѓања:
  80.532
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  ова е Мишела на квадрат :D
   
 13. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Хахаххаха :rofl: :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • 215946_460s.jpg
   215946_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   59,3 KB
   Прегледи:
   680
  • 216225_460s.jpg
   216225_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   38,8 KB
   Прегледи:
   678
  • 216312_460s.jpg
   216312_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   73,6 KB
   Прегледи:
   678
 14. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
 15. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  611
  Допаѓања:
  368
  На snegulka21 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  3.261
  Пол:
  Женски
  Не беше на тоа Маме32? :) :D Или Сега Мега?
   
 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  [​IMG]

  :D
   
  На LaBella, musicgirl55, stef-mk и 3 други им се допаѓа ова.
 18. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Хахахаахахахахахах :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • 217187_460s.jpg
   217187_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   56,1 KB
   Прегледи:
   485
  • 217053_460s.jpg
   217053_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   60,4 KB
   Прегледи:
   485
  • 216768_460s.jpg
   216768_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   37,1 KB
   Прегледи:
   485
  • 216569_460s.jpg
   216569_460s.jpg
   Големина на фајлот:
   117,6 KB
   Прегледи:
   485
  На Divinebutterfly и Kristinna92 им се допаѓа ова.
 19. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  [​IMG] :lol:
   
  На FortuneTeller.xD, stef-mk, IndieGirl и 4 други им се допаѓа ова.
 20. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Ставајте и линкови од сликите, сакам на некои да ставам лајк, и неможам да ги најдам. |(


  мрч, мрч ]:)
   
  На Wild.Woman му/ѝ се допаѓа ова.