1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Aјде сите да кажеме нешто што ни лежи на душата

Дискусија во 'Канта' започната од Marhia, 9 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marhia

  Marhia Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Ајде да се искажеме :)
   
 2. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.