1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

abortus

Дискусија во 'Канта' започната од najmilo, 1 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. najmilo

  najmilo Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  3
  decki mala sum a mislam deka sum trudna kako treba i so treba i kaj treba da se pojdi za da abortiras i koi se uslovite za da goo napravis toa ? dokolku nekoj znae odgovor na prasajneto ve molam neka odg
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.